Return to “Everything & Anything”

Post

Re: CTRL - V

#377

Code: Select all

*, *:after, *:before {
	-webkit-box-sizing: border-box;
	-moz-box-sizing: border-box;
	box-sizing: border-box;
}
header {
	background-color: #239;
	border-bottom: 1px solid #026;
	padding: 12px 0px 16px 5px;
}
header .inner {
	max-width: 1000px;
	margin: 12px auto;
	text-align: center;
}
header strong {
	color: #eee;
	font-size: 2em;
}
header small {
	font-size: 0.6em;
}
body {
	background-color: #fff;
	font-family: arial, sans-serif;
	padding: 0;
	margin: 0px auto;
	color: #121212;
}
.mainContent {
	background: #f6f6f6;
	padding: 36px 0;
}
.mainContent .inner {
	max-width: 1000px;
	margin: 0 auto;
}
a.btn {
	background-color: #00F;
	color: white;
	border: 1px solid navy;
	padding: 5px 15px;
	transition-duration: 0.2s;
	transition-property: all;
	border-radius: 5px;
	font-size:1.0em;
	text-decoration: none;
}
a.btn:hover {
	background-color: #55F;
	outline:none;
	color: white;
}
a {
	color: navy;
	text-decoration: none;
}
a:hover {
	color: blue;
	text-decoration: underline;
}
hr {
	border: none;
	border-top: 1px solid #239;
}

.UI {
	box-shadow: 2px 2px 2px rgba(0, 0, 0, 0.5);
	width: 50%;
}
.playerTouchables {
	border: 1px solid #239;
	border-bottom: none;
	padding: 5px;
}
#output {
	border: 1px solid #239;
	margin: 0px 0px 0px 0px;
	padding: 5px;
	height: 500px;
	overflow-y: auto;
}
.red {
	color: #239;
}

footer {
	margin: 5px 0px 0px 0px;
	border-top: 3px solid #239;
}
footer .inner {
	margin: 0 auto;
	padding: 24px 0;
	max-width: 1000px;
}
Last edited by Detritus on Thu Mar 31, 2016 10:31 am, edited 1 time in total.
I am Groot.
Please don't take my advice. You will wind up in jail if you do.
For some reason, I feel obliged to display how many people have talked in IRC over the past 2 hours: Image :problem:
:ugeek:
Image
Post

Re: CTRL - V

#378
Detritus wrote:*, *:after, *:before {
-webkit-box-sizing: border-box;
-moz-box-sizing: border-box;
box-sizing: border-box;
}

NO!
The star operator is fecking slow, under exactly zero circumstances should you use it!
°˖◝(ಠ‸ಠ)◜˖°
WebGL Spaceships and Trails
<Cuisinart8> apparently without the demon driving him around Silver has the intelligence of a botched lobotomy patient ~ Mar 04 2020
console.log(`What's all ${this} ${Date.now()}`);
Post

Re: CTRL - V

#380
Silverware wrote:
Detritus wrote:*, *:after, *:before {
-webkit-box-sizing: border-box;
-moz-box-sizing: border-box;
box-sizing: border-box;
}

NO!
The star operator is fecking slow, under exactly zero circumstances should you use it!
I didn't code that bit ;)
I am Groot.
Please don't take my advice. You will wind up in jail if you do.
For some reason, I feel obliged to display how many people have talked in IRC over the past 2 hours: Image :problem:
:ugeek:
Image
Post

Re: CTRL - V

#381
Spoiler:      SHOW
V Japonsku se lidé často překonávají ve snaze pomoci vám, když zabloudíte. A to doslova. Jednoho slunného odpoledne jsem se svými přáteli zabloudil na procházce Tokiem a zeptal jsem se dvou japonských studentů na cestu. Jelikož tito studenti neuměli moc dobře anglicky vysvětlit směr, rozhodli se, že nás k našemu cíli zavedou osobně. Byli jsme dojati jejich ochotou - brzy se však ukázalo, že oni sami nemají ponětí, kde že to místo je. Nejdřív jsme zabočili doleva, pak doprava, pak zase doleva a zase doprava, jako když se stoupá po schodišťové šachtě. Celou dobu se naši studenti na přelidněných ulicích ptali na cestu dalších lidí a každý vždy nejdřív ukázal doleva, pak doprava, pak zase doleva a zase doprava. Ale všichni měli aspoň snahu.

V Anglii jsem měl štěstí, když jsem dostal alespoň nějaké instrukce. Každý, koho jsem zastavil a ptal se na cestu, buď tvrdil, že neví, nebo někam ukázal rukou jako střelka kompasu se slovy "tam někde." A to jsem nehledal žádné zapomenuté uličky nebo autobusové zastávky, ale významné milníky, jakými jsou muzea a popraviště, kde několik manželek Jindřicha VIII. přišlo o hlavu. Jeden můj známý mi později vysvětlil, že Angličané, jakožto národ mořeplavců, mají vrozený orientační smysl. Nemusejí ani vědět, kam vlastně jdou, a stejně tam dojdou. Něco jako hejno hus. Jiný můj známý zase naopak tvrdil, že Angličané - opět jakožto národ mořeplavců - se naučili sestavovat tak vynikající mapy, že se jim už přestali snažit konkurovat.

Abychom lépe pochopili, jak funguje vrozený orientační smysl, můžeme se vypravit na Saharu, kde žije mravenec se jménem desetkrát delším, než je on sám. Vzhledem k tomu, že Sahara je tak rozpálená, má tento mravenec pouhých třicet minut k tomu, aby si sehnal potravu. Vyleze tedy ze svého mravenčího příbytku a začne se horečně pídit všemi možnými směry. Než sežene něco k snědku - třeba nějakého méně úspěšného mravence - urazí svým klikatým pobíháním pěkný kus cesty od domova. Navíc kolem sebe nevidí nic než písek a třeba mu zbývá už jen minuta, než ho slunce usmaží. On je ale v klidu, protože bez ohledu na to, kde potravu našel, vyrazí zpět domů vždy tou nejkratší cestou. Vědcům zatím není jasné, jak to bez pomoci satelitů, značek a map dokáže. Třeba si umí spočítat každý krok a zatáčku, nebo to možná prostě ví, tak jako husy v Anglii.

Ať už je to jak chce, s vrozeným orientačním smyslem podobným tomu mravenčímu, jsem se mnohokrát setkal v České republice, u národa, který má všechno kromě oceánu a pouště. Jediný rozdíl spočívá v tom, že tady to funguje naopak. Když jde člověk večer do hospody na pár piv, jde zpravidla tou nejkratší cestou. Po dopití posledního piva klátivě vyrazí domů a nazdařbůh kličkuje sem a tam s hlavou kymácející se ze strany na stranu. Nicméně bez ohledu na to, jak je hospoda daleko a jak moc dotyčný vrávorá a potácí se a schází z cesty, vždy dorazí domů živý a zdravý. Nepochybně k velké radosti manželky a rodiny.
Quite an amusing read, obviously not if your English :) To sum it up it's a guy writing about how the Japanese people are too friendly because they kept trying to show him the way even though they didn't know the way. I had it on my clipboard because I was designing a font for my game and I was testing it.
YouTube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCQCaSY ... -BmPzWCkzw
Post

Re: CTRL - V

#382
So I decided to find this thread. Its been awhile. The thread was sitting on the bottom of page 3, crying in a dark corner. How could we abandon such a thread as this? :cry:
Potato, N. A pathetic, useless potato that does not move. It lives on Earth. Potato = Detritus.

Context: I was summarizing myself. :angel: :twisted: :ghost:
I am Groot.
Please don't take my advice. You will wind up in jail if you do.
For some reason, I feel obliged to display how many people have talked in IRC over the past 2 hours: Image :problem:
:ugeek:
Image
Post

Re: CTRL - V

#383
Detritus wrote:So I decided to find this thread. Its been awhile. The thread was sitting on the bottom of page 3, crying in a dark corner. How could we abandon such a thread as this? :cry:
Well, that is old now...
Detritus wrote:So I decided to find this thread. Its been awhile. The thread was sitting on the top of page 3, crying in a dark corner. How could we abandon such a thread as this? :cry:
:D

Code: Select all

[quote="Detritus"]So I decided to find this thread. Its been awhile. The thread was sitting on the bottom of page 3, crying in a dark corner. How could we [url=https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRH2UxiNY6c2DLN_T8s8XXLKbqmHb-vJ89TZqLXa1O_AGZe-AQa]abandon[/url] such a thread as this? :cry: [/quote]
Now how did that get in my clipboard, I wonder... :think: :shifty: :ghost:
I am Groot.
Please don't take my advice. You will wind up in jail if you do.
For some reason, I feel obliged to display how many people have talked in IRC over the past 2 hours: Image :problem:
:ugeek:
Image

Online Now

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests

cron